بیماری و سلامت

دموکرافت با ۹ مزیت در درمان قطعی آکنه‌ها و داشتن پوستی زیبا

دموکرافت دستگاهی مناسب برای انواع آکنه‌ها|فست طب

دموکرافت با ۹ مزیت در درمان قطعی آکنه‌ها و داشتن پوستی زیبا

دموکرافت دستگاهی کوچک اما با اثراتی فوق‌العاده روی آکنه‌های پوست است. این دستگاه برقی با کمک دو تکنولوژی به کاررفته در خود باعث درمان قطعی آکنه‌ها می‌شود. این دو تکنولوژیblue light  و الکترواستاتیک هستند که به ترتیب به عنوان درمان LED و امواج یونی در بین مردم شناخته می‌شوند.

این نکته حائز اهمیت است که سالانه هزینه زیادی بابت درمان آکنه‌ها و زیبایی و شادابی پوست خرج می‌شود. به همین دلیل افراد برای داشتن پوستی زیبا به دنبال درمان‌های سریع و کم‌هزینه هستند. در این مقاله از مجله فروشگاهی فست طب به بررسی دستگاه درمان‌کننده قطعی آکنه به نام دموکرافت خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

مشخصات خاص دموکرافت و تکنولوژی‌های به کاررفته در آن

دموکرافت (democroft) دستگاهی برقی است که با اتصال به برق تکنولوژی‌های به کاررفته در خود را فعال می‌کند. این دو تکنولوژی به راحتی فعال‌شده و کارکرد بسیار آسانی دارند. پس نیازی به نگرانی در مورد نحوه استفاده از این دستگاه خارجی نیست. در ادامه با نوع تکنولوژی‌ها و اثراتی که بر پوست و آکنه‌های می‌گذارند بیشتر آشنا خواهیم شد.

Blue light در دستگاه دموکرافت خارجی؛ تکنولوژی کاملا بی خطر اما موثر برای پوست

تکنولوژی blue light در دموکرافت اثرات فوق العاده ای روی پوست دارد|فست طب

یکی از خاص‌ترین تکنولوژی‌های عصر جدید، LED درمانی و استفاده از طیف‌های مختلف نور برای پوست است. در این بین استفاده از نور آبی طرفدارانی زیادی پیدا کرده‌است. زیرا BLUE LIGHT با طول موج ۴۱۵ نانومتر بر عمق مناسبی از پوست نفوذ خواهد کرد. در این حالت اثرات بسیار خاصی بر روند تولید آکنه‌ها و بهبود وضعیت پوست می‌گذارد.

عملکرد Blue light در درمان قطعی آکنه‌های مختلف؛ Blue light با پوست چه می‌کند؟

طبق تحقیقات ثابت شده‌است که Blue light به خوبی روند تدریجی از بین رفتن آکنه‌ها را مدیریت می‌کند. زیرا این طول موج از نور باعث از بین رفتن باکتری‌های Propionibacterium acnes می‌شود. این باکتری باعث ایجاد آکنه در پوست خواهد شد. پس زمانی که این باکتری‌ها از بین بروند، خیلی سریع پوست بهبود پیدا می‌کند.

لازم به ذکر است که با نفوذ Blue light به بخش درم (dermis) پوست، میزان تولید چربی و عرق نیز کنترل خواهد شد. زیرا باکتری P.acnes در اغلب موارد باعث تولید چربی بیش از حد در پوست می‌شود.

کاربرد Blue light در درمان قطعی آکنه و مشکلات پوستی؛ با دموکرافت پوست خود را مانند پوست کودکان کنید

با توجه به اثرات Blue light روی پوست، می‌توان این گونه گفت که استفاده منظم از دموکرافت باعث درمان آکنه‌ها و بهبود شرایط زیر خواهد شد:

 • از بین رفتن باکتری‌های آکنه‌ساز
 • جلوگیری از ایجاد آکنه روی پوست
 • بهبود رنگ پوست به دلیل از بین رفتن جوش‌ها
 • کاهش منافذ باز
 • بهبود بافت‌های پوست
 • صاف و یکدست شدن پوست به دلیل بهبود جوش‌ها و عدم ایجاد آکنه‌های جدید

نکته مهم دیگر این است که blue light باعث می‌شود که میزان تولید چربی کنترل شود. در این حالت پوست پاک‌تر شده و التهاب و قرمزی آن کاهش می‌یابد. پس استفاده از blue light روشی عالی برای از بین بردن آکنه‌های پوست و جلوگیری از جوش‌های جدید است.

الکترواستاتیک در democroft برای پوست فوق‌العاده است؛ از تاثیر امواج یونی مطلع شوید

در تکنولوژی الکترواستاتیک که به آن یونتوفورزیس (Iontophoresis) می‌گویند از جریان الکتریکی با کمک یون‌های مثبت و منفی برای پوست استفاده می‌کنند. در این روش نوین ذرات یونیزه یا باردار از صد طبیعی پوست عبور می‌کنند و بر آن اثر می‌گذارند.

باید اشاره کنیم که یون درمانی تکنیکی جدید اما بی خطر با تاثیرگذاری بسیار بالا برای پوست به شمار می‌رود. این تکنولوژی بر باکتری‌ها، ویروس‌ها و اشعه ماوراء بنفش اثر می‌گذارد و اثرات مخرب ان‌ها را از بین می‌برد یا باعث بهبود آسیب‌های ایجادشده می‌شود.

نحوه اثرگذاری یون درمانی بر پوست؛ مکانیزم الکترواستاتیک چگونه است؟

به طور کلی الکتراستاتیک برای اثرگذاری روی پوست از دو مکانسیم استفاده می‌کند که عبارتند از:

 • جریان الکتریکی: در این جریان حرکت یون‌ها در سراسر پوست تحت تاثیر مستقیم یک میدان الکتریکی قرار می‌گیرد. به همین دلیل در دموکرافت دو الکترود کاتد و آند وجود دارد. هنگامی‌که یک میدان الکتریکی از قسمتی عبور می‌کند، یون‌ها و ذرات آزاد دارای بار منفی به داخل پوست زیر کاتد دفع می‌شوند.
 • الکترواسمز: این جریان حجمی ‌ناشی از جریان جاری است که بستگی به خواص فیزیکوشیمیایی مولکول‌ها و قطبیت جریان اعمال‌شده دارد. به عنوان مثال هنگامی‌که بارهای منفی روی کاتد (-) قرار می‌گیرند، از طریق پوست به سمت آند (+) مهاجرت می‌کنند.

با استفاده از این مکانسیم‌ها، الکترواستاتیک یا یون درمانی باعث بروز اثرات زیر بر پوست می‌شود:

 • نفوذ یون‌های مثبت و منفی در عمق چند میلی‌متری پوست
 • بارهای منفی روی کاتد (-) قرار می‌گیرند و از طریق پوست به ‌‌آند (+) حرکت می‌کنند.
 • یون‌های مثبت روی آند (+) قرار می‌گیرند و از طریق پوست به کاتد حرکت می‌کنند.
 • باعث نفوذ عمیق رطوبت و سایر مواد مغذی به اعماق پوست می‌شود.
 • این تکنولوژی باعث فعالیت ضد میکروبی باکتری‌ها در پوست خواهد شد.
 • یون‌های مثبت باعث پاکسازی پوست می‌شوند و ناخالصی‌ها را با کمک یون‌ها از منافذ دفع می‌کنند.
 • یون درمانی از جمع شدن سلول‌های مرده در یک محل و ایجاد جوش در اثر تجمع این مواد جلوگیری می‌کند.

با این اثرات پوست در مدت کوتاهی بهبود پیدا می‌کند و آکنه‌ها از بین می‌روند.

در دموکرافت یک تکنولوژی دیگر نیز به کاررفته است؛ red light فناوری که تاثیر خاصی بر پوست دارد

در دموکرافت از سه تکنولوژی BLUE LIGHT , RED LIGHT و الکترواستاتیک استفاده دشه است|فست طب

یکی دیگر از تکنولوژی‌هایی که در دموکرافت به کاررفته، red light است. این طول موج اثرات متفاوتی روی پوست می‌‎گذارد و به همین دلیل در این دستگاه درمان‌کننده و مراقبتی پوست استفاده شده‌است.

به طور کلی red light طول موج کوتاه‌تر اما قدرت بیشتری نسبت به blue light دارد. به همین دلیل در عمق کمتری از پوست نفوذ می‌کند. اما به دلیل قدرتی که نور قرمز دارد باعث تحریک کلاژن و کاهش التهاب پوست خواهد شد. این در حالی است که blue light با نفوذ به لایه‌های عمیق پوست به درمان بیماری‌های پوستی و رفع آکنه‌ها کمک خواهد کرد.

اثرات red light بر پوست در زمان استفاده از دموکرافت

استفاده از طول موج‌های مختلف، به ویژه آبی و قرمز در دستگاه‌های مراقبتی پوست، به عنوان درمانی غیر تهاجمی شناخته می‌شود. زیرا این روش درمان باعث بهبود وضعیت پوست بدون ایجاد هیچ گونه عارضه و دردی خواهد شد.

برای درمان شرایط زیر از LED درمانی با کمک Blue و red استفاده کنید:

 • رفع و جلوگیری از آکنه‌ها
 • رفع التهابات ناشی از جوش‌ها
 • از بین رفتن لکه‌های تیره ناشی از جوش‌ها

طبق مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که blue light و red light روشی ایمن و موثر برای درمان قطعی آکنه‌ها هستند.

موارد استفاده از democroft برای مشکلات پوستی؛ اگر این مشکلات را دارید خرید دموکرافت را سریع انجام دهید

تا اینجای مقاله با تکنولوژی‌ها و اثرات آن‌ها بر پوست آشنا شدیم. اما در این قسمت با موارد استفاده از democroft، این دستگاه مراقبتی و درمانی آشنا خواهیم شد.

درمان و جلوگیری از ایجاد انواع جوش‌ها با خرید دموکرافت و استفاده از آن

جوش‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها در اثر علت متفاوتی ایجاد می‌شود و راه درمانی خاصی دارند. استفاده از دموکرافت با از بین بردن باکتری‌ها ایجادکننده جوش، بستن منافذ و کاهش چربی‌های اضافی باعث درمان جوش‌های زیر خواهد شد:

 • جوش‌های سرسیاه
 • جوش‌های سر سفید
 • پاپول
 • پاسچول

با استفاده تنها چندین روزه از دموکرافت و تاثیر بر باکتری‌ها، جوش‌ها از بین می‌روند و آکنه جدیدی نیز ایجاد نخواهد شد.

رفع التهاب ناشی از جوش با استفاده از دموکرافت؛ قرمزی پوست کم می‌شود

در کنار یا دور هر جوش قسمتی به صورت قرمز وجود دارد که ناشی از التهابات جوش است. با استفاده از دموکرافت این قرمزی‌ها کم و در آخر ناپدید می‌شوند. همچنین باید اشاره کنیم که رفع قرمزی و التهاب جوش‌ها، تاثیر بسیار زیادی در بهبود وضعیت پوست دارد.

خلاص شدن از استفاده هر روزه از کرم‌ها و لوسیون‌های بی اثر یا دیر بازده

افراد زیادی برای رفع جوش‌های خود از کرم‌های موضعی و لوسیون‌های شستشو استفاده می‌کنند. اما اثرگذاری این مواد بر جوش‌ها در طولانی مدت اثرگذار است. به همین دلیل برخی افراد در حین مدت استفاده دچار بی حوصلگی، ناامیدی و خستگی می‌شوند. در این حالت روند درمان را نیمه تمام می‌کنند. اما استفاده از democroft به دلیل اثرگذاری سریعی که دارد، طرفداران زیادی پیدا کرده‌است.

مزایای مصرف دموکرافت؛ چرا باید از دموکرافت استفاده کنیم؟

استفاده و خرید دموکرافت مزایای بسیاری دارد|فست طب

هر دستگاه یا روش درمانی یکسری مزایا دارد که عاملی برای انتخاب آن نسبت به سایر روش‌های درمانی است. به همین دلیل در این قسمت به مزایای دموکرافت نسبت به سایر روش‌های درمانی پوست و آکنه اشاره خواهیم کرد.

۱. درمان قطعی آکنه پوست در خانه به راحتی؛ پوستتان را در خانه خوب کنید

در اغلب موارد برای درمان آکنه و مشکلات پوستی نیاز است که بیمار به صورت دوره‌ای به پزشک مراجعه کند. مراجعه به پزشک هزینه‌های رفت و آمد، ویزیت پزشک و تامین داروها را در بر دارد. این در حالی است که با خرید دموکرافت و استفاده از آن در خانه به راحتی آکنه‌های خود را از بین ببرید و از ایجاد جوش‌های جدید خودداری کنید.

۲. درمانی کم هزینه نسبت به سایر روش‌های درمانی؛ درمان پوست یکی از پرخرج‌ترین مشکلات پزشکی است

سالانه میلیاردها دلار صرف درمان پوست و زیبایی آن می‌شود. به همین دلیل انتخاب روش درمانی که با هزینه مناسب اما تاثیرگذاری بالا باعث بهبود پوست می‌شود بسیار مهم است. قیمت دموکرافت با توجه به تکنولوژی‌های به کاررفته در آن و کارایی و اثرگذاری که دارد بسیار عالی است. باید اشاره کنیم که قیمت دستگاه دموکرافت ۱۹۸۰۰۰۰ تومان است که با مشاروه و ارسال رایگان به سراسر ایران برای خریداران مقرون به صرفه است.

۳. قابلیت استفاده از دموکرافت در مکان‌های مختلف، حتی در اتومبیل خود

امروزه هر کجا را نگاه کنید، پریز برقی یا شارژری برای استفاده از دستگاه‌های برقی وجود دارد. به همین دلیل روشن کردن دموکرافت در هر جایی ممکن است، از خانه و محل کار گرفته تا اتومبیل شرایط استفاده وجود دارد. باید اضافه کنیم که نحوه و شرایط استفاده از هر دستگاهی در میزان رضایت‌بخشی آن برای مصرف‌کننده اهمیت خاصی دارد.

۴. اثرات درمانی سریع بدون هیچ گونه عوارضی؛ با دموکرافت خیلی زود پوست خوب می‌شود

یکی از مهمترین ویژگی‌های دموکرافت، اثرگذاری بسیار سریع آن بر جوش‌های ایجادشده و هنوز بیرون نیامده است. تنها با استفاده کمتر از یک هفته جوش‌ها بهبود پیدا می‌کنند و آکنه جدیدی نیز ایجاد نمی‌شود. اما مهم است که حتی بعد از بهبود پوست نیز از این دستگاه برای جلوگیری از جوش‌های جدید و تحریک پوست به کلاژن سازی استفاده کنید.

۵. اثرات جوانسازی و مراقبتی برای پوست ناشی از مصرف دموکرافت

علاوه بر از بین بردن جوش‌ها، دموکرافت اثرات دیگری روی پوست می‌گذارد که از آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رفع التهابات ناشی از جوش‌ها
 • ایجاد آرامش در پوست با اثرات پالسی امواج یونی
 • ایجاد شفافیت در پوست با کاهش چربی اضافه پوست
 • کاهش لکه‌های پوستی
 • ایجاد شادابی در پوست
 • تمیز کردن عمیق پوست با از بین بردن باکتری‌های تولیدکننده آکنه

با این اوصاف خرید دموکرافت و استفاده مرتب از آن باعث بهبود وضعیت پوست خواهد شد.

۶. بدون نیاز به تجویز پزشک و سازگار با انواع پوست‌ها

برای خرید و استفاده از دموکرافت نیازی به تجویز و نسخه پزشک نیست. زیرا این دستگاه برای انواع پوست‌های مختلف از چرب، خشک، مختلط و حساس مناسب است. همچنین democroft هیچ گونه عوارض و خطری برای فرد ندارند. به همین دلیل همه افراد با جوش‌های مختلف می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

۷. از بین بردن منافذ بزرگ و جوش‌های سرسیاه مزاحم

استفاده منظم از democroft در کاهش اندازه منافذ بزرگ و کنترل بیش از حد سبوم (چربی پوست) نقش دارد. با این کار جوش‌های سرسیاه در کوتاه‌ترین زمان ممکن از بین خواهد رفت. توجه داشته باشید که الکترواستاتیک و blue light به کاررفته در دموکرافت منافذ بزرگ را با نفوذ به عمق ریشه در ناحیه آسیب‌دیده کاهش می‌دهند. همچنین سبوم و باکتری‌های موجود در این منافذ را از بین خواهند برد.

۸. تحریک پوست به کلاژن سازی و رفع لک‌های تیره و چروک‌های ریز

استفاده از blue light، red light و الکترواستاتیک درمانی باعث ایجاد تحریک پوست به کلاژن سازی می‌شود. کلاژن و الاستین دو پروتئین مهم بدن هستند که در وظیقه آبرسانی و حالت ارتجاعی پوست را بر عهده دارند. تولید این دو پروتئین در پوست باعث رفع چین و چروک‌های ریز، بهبود سریع جوش‌ها و رفع لکه‌های ناشی از آکنه می‌شود.

۹. درمان پوست بدون نیاز به آنتی بیوتیک‌های موضعی و خوراکی

یکی دیگر از مزایای دموکرافت عدم نیاز به مصرف داروهای خوراکی و موضعی آنتی بیوتیکی و دیگر داروهاست. زیرا در اغلب موارد برای از بین بردن جوش‌ها از آنتی بیوتیک‌های موضعی یا در موارد شدید نمونه‌های خوراکی آن استفاده می‌کنند. اما با استفاده از democroft دیگر نیازی به کرم‌ها و قرص‌های آنتی بیوتیکی نیست.

نحوه استفاده از دموکرافت برای محو آکنه‌ها و جلوگیری از ایجاد جوش‌های جدید

نحوه استفاده از دموکرافت خیلی ساده و راحت است|فست طب

نحوه استفاده از دموکرافت بسیار ساده و راحت است. کافی است که democoft را به برق متصل کنید و سپس آن را روی پوست خود قرار دهید. توجه داشته باشید که روزانه ۳ مرتبه باید از این دستگاه و هر بار ۱۰ دقیقه برای هر قسمت استفاده کنید. در این حالت استفاده هر دفعه حدود ۳۰ دقیقه خواهد شد.

نوع کارکرد دموکرافت روی پوست به این صورت است که دو تکنولوژی blue و red light در کنار هم تابیده می‌شوند. به همین دلیل نور ساطع‌شده با چشم غیرمسلح بنفش دیده می‌شود. اما جالب اینجاست که اثرگذاری هر کدام روی پوست کاملا تفکیک شده‌است. از طرف دیگر الکترواستاتیک یا امواج یونی باعث ایجاد حسی مانند مورمورشدگی روی پوست خواهد شد.

نکات مهم برای قبل و بعد از مصرف دموکرافت؛ با این نکات اثرات درمانی democroft را افزایش دهید

برای کارکرد بهتر دموکرافت و استفاده درست از این دستگاه نکات زیر را رعایت کنید:

 • قبل از استفاده از democroft پوست خود را تمیز کنید. هیچ گونه مواد آرایشی روی پوست در حین استفاده از دموکرافت نباشد.
 • حتما روزانه ۳ مرتبه از دستگاه استفاده کنید.
 • در هر مرتبه از استفاده ۱۰ دقیقه دستگاه را روی یک قسمت قرار دهید. در این زمان از تکان دادن دموکرافت روی پوست اجتناب کنید تا تاثیر تکنولوژی‌ها بیشتر شود.

با این اقدامات ساده اثرگذاری آن را روی آکنه‌ها افزایش دهید.

چه مدت طول می‌کشد تا دموکرافت روی پوست اثر بگذارد؟

با توجه به شدت و نوع آکنه‌ها، روند اثرگذاری democroft متفاوت است. اما در حالت کلی با تنها کمتر از یک هفته استفاده از دموکرافت جوش‌ها بهتر و آکنه جدیدی ایجاد نمی‌شود. باید اشاره کنیم که برای اثرگذاری بهتر باید روزانه ۳ مرتبه و هر بار ۱۰ دقیقه برای هر قسمت از صورت که جمعا ۳۰ دقیقه در هر مرتبه می‌شود.

چگونگی خرید دموکرافت؛ خرید اینترنتی democroft از فست طب

برای راحتی مصرف‌کنندگان خرید دموکرافت به صورت اینترنتی انجام می‌شود. به همین دلیل فروشگاه فست طب این محصول را در قسمت فروشگاه خود قرار داده‌است. برای خرید راحت democroft کافی است که به سایت فست طب مراجعه کنید. پس از ثبت اطلاعات، سفارش ثبت خواهد شد و محصول در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما ارسال می‌شود. توجه داشته باشید که قیمت محصول درب خانه پرداخت می‌شود و ارسال به سراسر ایران رایگان است. یک مزیت ویژه دیگر که در هنگام خرید دستگاه دموکرافت از فست طب خواهید داشت، امکان مشاوره رایگان با مشاورین ما است.

سوالات پرتکرار در مورد دموکرافت

۱. قیمت دموکرافت چقدر است؟

قیمت دموکرافت ۱۹۸۰۰۰۰ تومان است.

۲. نحوه استفاده از دموکرافت به چه صورتی است؟

برای استفاده در ابتدا دستگاه را به برق متصل کنید. سپس آن را روی پوست خود قرار دهید. روزانه باید ۳ مرتبه استفاده کنید و هر دفعه ۱۰ دقیقه برای هر قسمت از صورت.

۳. خرید اینترنتی دموکرافت را از کجا انجام دهیم؟

برای خرید آنلاین دموکرافت اصل به سایت فروشگاهی فست طب مراجعه کنید.

۴. آیا دموکرافت خدمات پس از فروش دارد؟

بله. اما این دستگاه به قدری باکیفیت ساخته شده است که نیازی به هیچ خدمات پس از فروشی ندارد.

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فیلدهایی را که نشان داده می شوند انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسه
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • افزودن به سبد خرید
 • شرح
 • محتوا
 • ویجت
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه